Nõmme Spordikeskus


pilt

Nõmme Spordikeskus on mitmekülgsete sportimis- ja vabaaja veetmise võimalustega spordikompleks, paiknedes Tallinnas väga heas asukohas looduslikult kauni männimetsa keskel. Keskuse vahetusse lähedusse jääb Glehni loss ja park ning allikaala, mis on huvitav ökoloogiline ja maastikuline objekt.

Talveperioodil pakub keskus kvaliteetseid (valgustatud, tähistatud, hooldatud) suusaradasid (1, 2, 3, 5, 15 km pikkused), mis võimaldavad läbi viia spordiklubide treeninguid, võistlusi ning harrastussuusatamist. Spordikeskuse rajad on tunneli abil ühendatud Harku parkmetsa radadega ning tänu sellele on võimalik suusatamiseks kasutada nn Harku ringi, mis on tervelt 15 km pikkune. Talvisel ajal ja piisava pakase olemasolul on klientide kasutuses ka looduslikul parditiigil asuv liuväli.

Suveperioodil on nimetatud radadel võimalik tegeleda ratta-, jooksu-, käimise- ja muu harrastusspordiga. Kaks välibasseini võmaldavad tegeleda ujumisega. Kümblemiseks saab kasutada kahte selleks otsatarbeks mõeldud köetavat puidust tünni.  Territooriumil on võimalik mängida rannavõrkpalli (3 väljakut), tänavakorvpalli, rannajalgpalli ja teisi pallimänge. Sünnipäevade ja muude suviste ürituste jaoks on meie külalistele kasutamiseks 2 hubast piknikuplatsi.